Jóga pro děti

Jóga pro děti
Jóga pro děti

Školení jógy pro děti je zaměřeno na děti od tří let do doby dospívání. Na dvoudenním kurzu se dozvíte nejen to, jak připravit lekci pro děti v různém období vývoje, jakým způsobem poskládat jednotlivé ásany a sestavy, ale také to, jak děti pro jógu nadchnout. 

Zaměříme se na:

- Hrubou motoriku; s důrazem na práci nohou a středu těla

- Jemnou motoriku; s důrazem na práci rukou

- Oromotoriku; pro pomoc dětem s logopedickými potížemi

- Psychiku; zejména práci s emocemi prostřednictvím doteku a meditací

Klasické jógové učení a pozice přeneseme do světa dětí, ze kterého ostatně velká část ásan vychází. Naučíme se pracovat s dětmi roztržitými, nesoustředěnými i těmi, které neprojevují o nic zájem. 

Dáme prostor pro hru a imaginaci. Zároveň ale budeme stále sledovat cíl jógové lekce pro děti - pomoci jim k silnému a pružnému tělu, odolné a vnímavé duši, srozumitelné řeči i uvolněné mysli. 

O LEKTORKÁCH:

Jóga a děti
Jóga a děti

Mgr. Veronika Kozlová je instruktorkou jógy a kondičního posilování, masérkou, kraniosakrální terapeutkou. Ve své praxi se zaměřuje na zdravotní cvičení, zejména na práci chodidel, pánve a páteře. Provozuje jógové studio od roku 2011 a stejnou dobu se stará i o jeho nejmladší klienty. Kromě příměstských táborů a lekcí pro děti se věnuje také svým dětem a jejich zdravému fyzickému i psychickému vývoji. 

Petra Kotková je instruktorkou jógy a výživovou poradkyní. Je garantkou a lektorkou rekvalifikačního kurzu Instruktor jógy. Lekcím s dětmi se věnuje dlouhodobě ve svém studiu v Pelhřimově. Učí zde děti jak klasickou jógu, tak jógu ve vzduchu. Sama je také matkou dvou dětí. 

KDY: 13. - 14. ledna 2024

Sobota 9:00 - 18:00

Neděle 9:00 - 17:00

KDE: LeVITAs, Minoritská 10, Brno

CENA:  5000,- Kč 

Závazná přihláška na školení Jógy pro děti

Závazně se přihlašuji na školení instruktorů Jógy pro děti. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu školení a případné storno poplatky se řídí obchodními podmínkami uvedenými ZDE