Kurz jógové praxe

Jógová praxe
Jógová praxe

Lektoři:

Mgr. Veronika Kozlová, instruktorka jógy a kondičního posilování, trenérka DNS, spirální stabilizace a dalších zdravotně zaměřených cvičení, masérka a kraniosakrální terapeutka. Více o Veronice se dozvíte ZDE

Veronika
Veronika

Petra Kotková, instruktorka jógy, nutriční poradkyně, majitelka jógového studia MÁJoga 

Petra
Petra

Robert Šereš, zdravotník, instruktor power a jin jógy, instruktor pilates, jumpingu, jógy ve vzduchu a mnoha dalších disciplín 

Robert
Robert


Všichni lektoři jsou stěžejními lektory rekvalifikačních kurzů. Příprava na případnou rekvalifikaci tak bude konzistentní a plynule navazující.

Minikurz je určen zejména pro zájemce o rekvalifikační kurz Instruktor jógy, kterým zatím chybí nutná praxe pro zahájení studia. Je ale vhodný pro každého, kdo touží naučit se pozice i sekvence správně hned od počátku. 

Je vhodný i pro absolventy rekvalifikačních kurzů, kteří cítí, že potřebují dočerpat potřebnou praxi před tím, než začnou sami učit. 

Program každého dne bude sestaven z intenzivní pozicové praxe hatha, vinyasa, power, restorativní nebo fyzio jógy. Účastníci si vyzkouší různé přístupy k vedení lekce pod vedením lektorů rekvalifikačního kurzu. 

Součástí každého dne bude pránájáma a prostor bude i pro doplňující dotazy. 

Kurz lze zakoupit samostatně (a následně pokračovat 150 hodinovým rekvalifikačním kurzem) nebo jakou součást 200 hodinového rekvalifikačního kurzu. 

KDY:

5x seminář, vždy od 9:00 do 17:00 - 40 hodin.

10. září - Napříč jógovými styly: Který si vybrat a neztratit sePetra

22. října - Jóga a pomůcky. Robert

3. prosince - Jóga a kyčleRobert

7. ledna - Záklony v józePetra

18. března - Fyziojóga - východní učení v západním světě + Restorativní jóga. Veronika

Je možné objednat i jednotlivé semináře, kliknutím na daný seminář.

KDE: LeVITAs, Brno

CENA: 

7000,- Kč samostatně

5000,- Kč v rámci 200 hodinového rekvalifikačního kurzu

6000,- Kč pro absolventy rekvalifikačního kurzu Do-Formy (IJ i IKP)

Přihláška na kurz jógové praxe

Závazně se přihlašuji na jógovou přípravku. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu kurzu a v případě mé neúčasti na kurzu mi nebude cena kurzu vrácena. Seznámil/a jsem se a plně souhlasím s obchodními podmínkami