Jóga a kyčle

Jóga
Jóga

KDY: 15. dubna 2023 9:00 - 17:00

KDE: LeVITAs, Brno

CENA:

2000,- Kč / 80 EUR

Celodenní prožitkový seminář s tématem kyčelních kloubů. Jejich posílení, otevření, relaxace. Seminář pracuje také s psychosomatikou a důsledky stresu pro oblast kyčlí. 

Kyčelní klouby jsou velmi důležité klouby, bez nich by naše tělo nebylo plně funkční. Účastní se mnoha pohybů a práci s nimi se proto v józe věnuje velké množství pozornosti. Zdravé a volné kyčle usnadňují pohyb v každodenních činnostech a dávají pocit svobody a volnost jógovému pohybu. 

Do kondice kyčlí se projevuje zatuhlost díky stresu, nedostatku pohybu a převážně sedavému způsobu života. Nicméně, nad a pod kyčlemi se nacházejí neméně důležité struktury (chodidlo, koleno, páteř), kterým je třeba při práci s kyčlemi (nejen v józe) věnovat pozornost.

Na semináři využijeme běžně dostupné jógové pomůcky, a může tak sloužit jako inspirace pro vlastní instruktorské lekce. Obsahuje teoretický rozbor.

Seminář je určen všem zájemcům bez rozdílu, obzvláště vhodný je pro zájemce o účast v rekvalifikačním kurzu nebo pro instruktory jógy.

Seminář vede Robert Šereš, instruktor jógy, lektor rekvalifikačního kurzu s akreditací MŠMT. 

Přihláška na seminář jóga a kyčle

Závazně se přihlašuji na uvedený seminář. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu kurzu a v případě mé neúčasti na kurzu mi nebude cena kurzu vrácena. Seznámil/a jsem se a plně souhlasím s obchodními podmínkami.