Záklony v józe

Jóga
Jóga

KDY: 7. 1. 2023

9:00 - 18:00 

KDE: LeVITAs, Brno

CENA:

1500,- Kč / 62 EUR/ samostatný seminář

7000,- Kč /290 EUR/ celý cyklus Jógové praxe (přihlášky ZDE)

6000,- Kč /250 EUR/ celý cyklus Jógové praxe pro absolventy rekv. kurzu Do-Formy

5000,- Kč v rámci rekvalifikace (viz ZDE)

Celodenní prožitkový seminář Vás provede úskalími záklonových pozic. 

Ty bývají často obávané či dokonce přímo vynechávané v praxi jogínů. Přitom se jedná o jedny z neužitečnějších ásán a jejich pravidelné zařazování do jógové praxe je nejen vhodné, ale přímo nezbytné pro komplexní práci s tělem i duší.  

Záklony mohou mít blahodárný vliv na naši páteř a celkové zdraví. Během semináře se pomocí přípravných cvičení, jednodušších záklonových pozic a práce s dechem, budeme snažit správně pochopit a rozvíjet mobilitu hrudní části páteře tak, abychom dosáhli výše zmíněných benefitů s lehkostí a záklony se staly oblíbenou součástí naší jógové praxe. 

Seminář je určen všem zájemcům bez rozdílu, obzvláště vhodný je pro zájemce o účast v rekvalifikačním kurzu nebo pro instruktory jógy, kterým doposud chybí dostatečná vlastní praxe v oblasti pozdravů slunci.

Seminář vede Petra Kotková, garantka kurzu Instruktor jógy s akreditací MŠMT, majitelka jógového studia MÁJóga

Přihláška na seminář Záklony v józe:

Závazně se přihlašuji na uvedený seminář. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu kurzu a v případě mé neúčasti na kurzu mi nebude cena kurzu vrácena. Seznámil/a jsem se a plně souhlasím s obchodními podmínkami.