Plán pro cyklický trénink

04.02.2021

Stáhněte si a vytiskněte záznamový list pro cyklický trénink. Můžete jej využít pro sebe nebo své klientky. Systém je velmi jednoduchý, aby žádnou ženu nebrzdil v pečlivém zaznamování:

Kd: Kalendářní den, například 4 pro čtvrtého dubna. Slouží k lepší orientaci a také pro případ, že žena některé dny nevyplní. Může si pak odpočítat správný den a ve vyplňování pokračovat bez rizika chyby. 

Md: Den menstruačního cyklu, například 4 pro 4. den menstruačního cyklu. Menstruační cyklus se počítá od prvního dne menstruačního krvácení po den předcházející dalšímu menstruačnímu krvácení. Délka menstruačního cyklu u zdravé ženy se pohybuje mezi 25 až 35 dny. 28 denní cyklus je stejně pravděpodobný, jakože žena bude měřit 170 cm. Odchylky od průměru jsou tedy zcela v pořádku a i odchylky v jednotlivých měsících jsou běžné. 

Prostor pro poznámky - vyplňte to, na co se chcete zaměřit: Motivace ke cvičení? Rychlost? Síla? Můžete hodnotit známkou 1-5 nebo slovně krátce poznačit, co v dané fázi roste nebo klesá.