Spolupráce

Rádi se necháme inspirovat od nejlepších. Proto na našich kurzech najdete nejen to nejlepší z nás, ale i to nejlepší od našich drahých kolegů a obchodních partnerů.

Chytrá rezervace je opravdu chytrá. A proto chytře nabízí všem kurzistům našich akreditovaných kurzů 1 měsíc zkušebního provozu zdarma. 


Více o Chytré rezervaci najdete ZDE

Jógové pexeso nejen pro malé jógíny. Krásně malované karty, pexesa i malé diářky v nádherném balení se slevou pro kurzistky a kurzisty našich akreditovaných kurzů. 

Více o projektu Joxeso najdete ZDE.

AerialStore je naším dodavatelem sítí pro Jógu ve vzduchu®. Jediný eshop v ČR s testovanými sítěmi je zárukou kvality a bezpečnosti. Našim účastníkům rekvalifikačních kurzů navíc daruje skvělé protiskluzové ponožky ToeSox® zcela zdarma. 

Více o AerialStore nejdete ZDE.

Jóga ve vzduchu® je aktuálně jediným uceleným vzdělávacím systémem závěsného cvičení v ČR. Zkušenosti lektorů od roku 2012 zaručují nejvyšší kvalitu a i proto je JVV naším partnerem rekvalifikačních kurzů.

Více o Józe ve vzduchu najdete ZDE.

LeVITAs je naším domovským studiem. Krásné jógové studio v centru Brna je zaměřené primárně na cvičení v závěsných sítích a najdete zde proto celou řadu lekcí Jógy ve vzduchu®. 

Více o studiu najdete ZDE.