Wheel Yoga®

Wheel jóga
Wheel jóga

Jedná se o cvičení s pomůckou yoga wheel umožňující dosažení jógových pozic, které mohou být jinak pro klienty proveditelné jen obtížně či vůbec. Současně lze yoga wheel využívat k intenzivnímu protažení a masáži svalů, či k zábavnému posilování zejména oblasti středu (core). Tato multifunkčnost tak dává instruktorům možnost nastavit své lekce v mnoha variantách a dopřát klientům právě takové cvičení, jaké vyžadují a potřebují.

Wheel Yoga ® je koncept vytvořený na základě letité jógové praxe s důrazem na zdravotní aspekty cvičení. Autorkami jsou Jana Najbrtová a Kateřina Mrugalová, které pomůcku yoga wheel v ČR poprvé představily a jejichž práce se odráží v odborném školení lektorů a reflektuje tak jejich studie - použití yoga wheelu pro standardní a speciální skupiny klientů (J. Najbrtová) a použití yoga wheelu ve fitness a józe (K. Mrugalová).

Školení lektorů Wheel Yoga ® je vedeno samotnými autorkami. Objevíte na něm Yoga Wheel a jeho využití. V průběhu se ho naučíte používat v rámci lekce se standardní i speciální klientelou. Naučíte se zásady sestavování lekcí, pečlivě proberete jednotlivé cviky i celé sestavy z několika úhlů pohledu. 

Školení je vhodné pro instruktory, kteří chtějí rozšířit své portofolio o další, unikátní styl jógy a je ukončeno certifikací.

Absolvováním školení získáte:
- 20 hodin teorie a praxe pod vedením autorek Wheel Yogy ®
- certifikát s neomezenou platností
- skripta s fotografiemi pozic, popisem i příslušnými benefity nebo kontraindikacemi
- služby lektora a konzultace i po ukončení školení
- pitný režim a drobné občerstvení
- 15% sleva na zakoupení Yoga Wheel od společnosti XcerWise No Compromise 

KDY: 10. - 11. 11. 2018

KDE: LeVITAs, Minoritská 10, Brno

CENA: 6230,- Kč (záloha 1500,- Kč je splatná při přihlášení) 

V případě zájmu o školení vyplňte formulář vlevo Přihláška je závazná.

V případě potíží s přihlašováním prosím kontaktujte organizátory na info@wheelyoga.cz